Vodnář-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:37 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

V lásce se vám bude velmi dařit, proto nebudete mít důvod cokoliv měnit. Nezadaní si budou užívat lásky plnými doušky, čímž se jim vynahradí ponurost minulých dnů. Ačkoliv vše bude probíhat podle představ, nezapomínejte na vztazích pracovat. Jak praví přísloví, bez práce nejsou koláče. Chcete-li si dát i třešničku na dortu, tak neusínejte na vavřínech. V milostných vztazích zažijete nepoznané.
Láska a přátelství
V lásce vše funguje, horší to bude s nepoučitelným přítelem. Nebudete si vědět rady, jak mu vysvětlit, že jeho rozhodnutí není správné. Nakonec dojdete k závěru, že si musí projít osobní zkušeností.
Peníze a práce
Pracujete naplno a nedokážete si říct dost. Vidina peněz je silnější než vy. O finance však nemusíte mít žádné obavy, rodinu vždy zabezpečíte. Dovolte si volnější pracovní tempo, stres vás ubíjí.
Rodina a vztahy
Rodina ví, že se na vás může kdykoliv spolehnout. Pro ostatní členy představujete vrbu. Přestože vás jejich důvěra těší, musíte řešit i své záležitosti, což jim dáte najevo. Naštěstí mají pochopení.
Zdraví a kondice
Zapracujete na svém pohledu na život. Okolnosti vás totiž přimějí k názoru, že s úsměvem jde všechno lépe. Šetříte tak své zdraví i psychiku. Moc dobře víte, že nemocem se snáze podléhá ve stresu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama