Váhy-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:30 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

V první polovině měsíce raději neplánujte žádné záležitosti vyžadující koncentraci a rychlé rozhodování. Myšlenky vám budou často utíkat k opačnému pohlaví, tak by všechny vaše snahy vyšly vniveč. Naštěstí ale vymyslíte způsob, jak se dotěrných myšlenek zbavit, a tak své plány koncem měsíce zdárně dokončíte. Věnujte se sportovním aktivitám, okysličí se vám mozek a přemýšlení vám půjde daleko lépe.
Láska a přátelství
Nemůžete myslet na nic jiného než na osobu, kterou vroucně milujete. Dokonce i vaši přátelé poznají, že se s vámi děje něco nového. Ačkoliv se hodně snažíte, svou zamilovanost před nikým neutajíte.
Peníze a práce
Nesnažte se za každou cenu ostatním dokazovat, že jste lepší než oni. Každý vynikáme v něčem jiném, a to i na poli pracovním. Ačkoliv se příliš nevěnujete všem detailům, jste zase naprosto dochvilní.
Rodina a vztahy
Naplánujete návštěvu blízkých, se kterými jste se dlouho neviděli. Nezapomeňte nakoupit nějaké maličkosti pro radost, zvedne se tím vaše renomé. S dětmi si budete rozumět více, než tomu bylo doposud.
Zdraví a kondice
Tento měsíc přeje vodním sportům. Okysličíte mozek, vybudujete si lepší fyzickou kondici a navíc ještě ulevíte pohybovému aparátu. Chemii se raději vyhněte, vsaďte na přírodní sílu a účinky bylinek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama