Střelec-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:34 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Energie, kterou vám v tomto měsíci vlévají hvězdy do žil, je nevyčerpatelná. Zvládnete toho daleko víc, než jste sami doufali. Vše dotáhnete do konce. Můžete se věnovat aktivitám, na které vám dříve nezbývaly síly. Svou energií však neplýtvejte kvůli lidem, kteří si to nezaslouží. I když vás někdo bude žádat o pomoc, neposkytujte mu ji. Půjde totiž jen o snahu, jak by na vás naložil svou práci.
Láska a přátelství
Patrně vás někdo z přátel pozve na večeři. Ačkoliv budete zaskočeni, tak neodmítejte. Tato osoba se vám vyzná ze svých citů. Konečně budete vědět, na čem jste, a můžete se podle toho vhodně zařídit.
Peníze a práce
Vaše výřečnost dosahuje absolutního maxima, tudíž co nevymyslíte, to umluvíte. Bude se to hodit hlavně jedincům pracujícím s lidmi. V technických oborech raději dodržujte všechny pracovní postupy.
Rodina a vztahy
Zjistíte, že ve vašem okolí je někdo, kdo vás využívá. Tomu je ale tento měsíc konec, už nikomu hlupáka dělat nebudete. Sice bude o známého míň, ale brzy toto místo zaplníte někým, kdo si to zaslouží.
Zdraví a kondice
Pokud se chystáte na hory, před jízdou ze svahu si protáhněte kosti a klouby. Předejdete tak případným zlomeninám. Večery věnujte odpočinku a jezte vydatnou teplou stravu, ať máte dostatek energie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama