Ryby.horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:38 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Citově jste po všech stránkách spokojeni, rodina funguje tak, jak by měla, na vztazích není co řešit. Jen na pracovním poli to skřípe. Problém není ve vás, ale ve vašem okolí. Nemůže unést tíhu vašich úspěchů a provokuje ho to k prázdným pomluvám. Nadřízený si neumí na pracovišti udělat pořádek, a jelikož jste precizní, psychicky to odnášíte. Chce to rázné rozhodnutí a hledat nové zaměstnání.
Láska a přátelství
V první polovině měsíce se můžete cítit poněkud osamoceni a v depresivní náladě. Naštěstí se najde osoba, ke které se můžete přitulit a jež vás ráda vyslechne. Dostane se vám rady k vylepšení nálady.
Peníze a práce
V zaměstnání vás nečeká nic nového. Kariérní postup je v nedohlednu a šéf je škrt, který vám nejspíš nikdy nepřidá. Máte dvě možnosti: buď si s nadřízeným rázně promluvit, anebo hledat lepší místo.
Rodina a vztahy
Začínáte si víc všímat toho, co ostatní říkají, a dáváte si pozor i na slova, která vyřknete vy. To se pozitivně projeví na rodinných vztazích. Umíte číst mezi řádky a pro ostatní máte více pochopení.
Zdraví a kondice
Nestíháte a stále někam spěcháte. Radši choďte klidně a s rozvahou. Pět minut čekání ještě nikoho nezabilo a vy alespoň zpocení nenastydnete. Toužíte-li po běhu, využijte radši běžecké pásy posiloven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama