Rak-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:22 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Chystáte-li se ve svém životě něco změnit, teď je na to příhodná doba. Neotálejte však, jelikož vás to bude stát spoustu úsilí. Pokud začnete s plněním svých snů hned zpočátku měsíce, do jeho konce už vkročíte s úsměvem díky zdařilým výsledkům. Luna vás donutí přemýšlet o lásce, proto se zejména v této oblasti může hodně změnit k lepšímu. Nezadaní mohou najít novou lásku, zadaní vztahy upevnit.
Láska a přátelství
Chcete se věnovat práci, protějšku, sexu, přátelům i rodině zároveň. Na to vám síly nestačí. Budete se muset rozhodnout, nebo udělat podrobný časový harmonogram. Sex na objednávku vás ale neuspokojí.
Peníze a práce
Změna zaměstnání už nesnese žádného odkladu. Jste čím dál více nespokojeni a plat je nižší, než když jste nastupovali. Začnete-li se po novém místě poohlížet okamžitě, máte velkou šanci brzy uspět.
Rodina a vztahy
Vyhýbejte se samotě, ta by vám neprospěla. Naštěstí máte rodinu, o kterou se můžete opřít a s jejímiž členy je vám dobře. Jen pozor na děti, jejich neutuchající energie by vám nedělala zrovna dobře.
Zdraví a kondice
Jste neustále rozlítaní a ve stresu. Začněte s tím něco dělat, nebo si přivodíte infarkt. Večery strávené v posteli s dobrou četbou ještě nikoho nezabily. K tomu si uvařte čaj na posílení imunity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama