Panna-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:27 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

V zaměstnání se můžete těšit na velké výkony. Vše se vám bude po celý měsíc mimořádně dařit. Jediné, co by to mohlo pokazit, jsou nepříliš dobré vztahy na pracovišti. Dejte proto pozor, aby vám někdo nekoukal přes rameno. Nepouštějte se ani do žádných pomluv, vše by se otočilo proti vám a to nemáte zapotřebí. Nadřízení vás ocení, a to nejen slovně. Díky tomu budete moci vylepšit vzhled domácnosti.
Láska a přátelství
V první polovině měsíce můžete očekávat zvýšení sexappealu, což se projeví návrhy opačného pohlaví. Jste-li zadaní, o nevěře neuvažujte, doma vás čeká více než mnoho uspokojivých sexuálních zážitků.
Peníze a práce
Vztahy na pracovišti mluví za vše a vy toho máte opravdu dost. Pomluvy, které vám kolegové sypou na hlavu, vás rozčilují a rozhodnete se tomu udělat přítrž. Veřejně všem povíte, co si o nich myslíte.
Rodina a vztahy
Dům by konečně snesl nějakou dekorativní změnu. Pozvěte si bytového architekta, ten vám zaručeně poradí, co s vaším obydlím udělat. Zapojí se i ostatní členové domácnosti, což vám udělá velkou radost.
Zdraví a kondice
Čtěte etikety na kupovaném zboží. Budete překvapeni, co všechno naleznete v hotovém výrobku, a donutí vás to se nad současným stravováním zamyslet. Fast-foody vašemu zdraví také zrovna neprospívají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama