Lev-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:24 | LuCc |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

V otázkách lásky budete daleko vnímavější, než jste byli doposud. To pomůže nezadaným v ujasnění si životních priorit. Pravděpodobně začnete toužit po stabilním svazku s možností založení rodiny. Zadané páry si díky své vnímavosti budou daleko blíže, skvěle si porozumí a budou si bližší než jindy. To navodí potřebu společného života. Můžete se konečně sestěhovat nebo požádat protějšek o ruku.
Láska a přátelství
Velké změny v lásce mohou očekávat zadaní i nezadaní. Je vhodná doba k založení rodiny, pozor na nechráněný sex. Venuše přeje společnému soužití, takže v tomto směru mohou být vaše touhy vyslyšeny.
Peníze a práce
Nedivte se, pokud za vámi přijde nadřízený s nabídkou kurzu či studia oboru, ve kterém pracujete. Vidí ve vás velký potenciál, tak jeho nabídku neodmítejte. Přinese vám to lepší platové ohodnocení.
Rodina a vztahy
Ačkoliv má rodina vůči vašemu vztahovému rozhodnutí výhrady, vysvětlíte jim, že oni s vaším protějškem nežijí, tak ať ho nechají na pokoji. Tím jim dáte jasně najevo, že je tato konverzace u konce.
Zdraví a kondice
Zkuste jógu. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a pomůžete ztuhlému pohybovému aparátu. Závěrem se dočkáte uvolnění mysli v podobě meditace. Zdravotní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama