Kozoroh-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:35 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Skromnost a samochválu necháte zamčenou v šuplíku. Máte k tomu však opodstatněný důvod. Velmi dobře si uvědomujete své působení na opačné pohlaví. Víte, že na koho si ukážete, toho prostě budete mít. V partnerských vztazích dokážete protějšek přemluvit k činům, které by za jiných okolností neudělal. Zlom však nastane ke konci měsíce, kdy narazíte na člověka, na jehož rafinovanost prozatím nemáte.
Láska a přátelství
V tomto měsíci se můžete těšit z velkých milostných úspěchů. Budete platit za lvy salónů a nikoho přitažlivého nenecháte na pokoji. Bohužel to odnesou přátelé, na které kvůli sexu nebudete mít čas.
Peníze a práce
Nedohadujte se zbytečně se svým spolupracovníkem. Nikdy nepřizná, že pochybil. Jste každý z jiného těsta a nemáte šanci si porozumět. V rámci zachování dobrých vztahů raději mlčte a myslete si své.
Rodina a vztahy
Příbuzný vás bude přesvědčovat, abyste se zachovali podle jeho gusta. Ačkoliv ho trpělivě vyslechnete, o jeho radách si pomyslíte své. Nezapomínejte ani na své rodiče, jen čekají, až se jim ozvete.
Zdraví a kondice
Návštěvu zubaře úspěšně odkládáte, ale tento měsíc nebude zbytí. Vaše zanedbávaná péče se projeví bolestí zubu. Bude to ponaučením, že bolesti se dá i předcházet. Pořiďte si kvalitní zubní pastu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama