Jak ji zbalit

4. února 2012 v 21:45 | Ladyadéll
ahojky taky že chci tu dát i radu pro chlapy jak dosta tholky tad yzatím jedna rada snad jich bude více no ...

Jak ji sbalit.


1) telefon a facebook použivejte jen na to abyste holku vytahli ven.. hlavně s ní 5 hodin nechatujte klesne vám časem šileně atraction a to můžete bejt jak chcete dobří. Hlavně si holka začně vytvařet v hlavě vaši iluzi kterou si přikrašluje a pak bude zklamaná.

2) Na první rande nenosit kytku ani žadnou pozornost a pokud nemáte velky koule tak se ji ani nesnažte polibit holky to poznají ta pusa musí bejt prirozená musí to vypadat že to dělate denně a máte zkušenosti s holkama. Což vám na první rande může dělat dobrej problem.

3) Na rande se chovejte jako by o nic nešlo.. škadlete ji a pokud je možnost tak i flirtujte. Zahrajte to trošku na hajzlika to mají holky rády Úsměv

4) Tento bod je tučně, protože je velice důležitý!
Musíte se ji dotykat.. chytat ji za ruku hladit, ale nenapadně vypadali byste jako uchylák! Když např nebude chtít do kavarny že nemá peníze nebo tak klidně ji čapněte za ruku a řekněte že jdete! Vy ste chlap vy musíte vést a ona musí být vedená.

5)Nemluvte moc o věcech co děláte vy tím musíte pusobit.. když ste namakaní nemusite ji ríkat jak drete v posilce. Když máte hezke auto neříkejte ji to rovnou ji svezte.. a když ji chcete šukat tak ji to taky neříkejte ale svedte ;-)

6) Nikdy ji nedejte na jevo že rande dopadlo jak mohlo a vy mate obavu jestli se ji to líbí. Ona musí bejt na pochybach a bat se jestli neco nezkazila. Klidně se s ni na konci rande rozlučte a běžte svoji cestou. Nedoprovazejte ji stačí pusa na tvář a čago belo.

7) Začnětě být nedostupný a ignorujte do určité míry ona doleze ;-) telefon nejlepe zvedněte zavolejte a domluvte misto srazu. Neptejte se ji kdy se ji to hodi rovnou navrhnete misto a čas a at vam potvrdi učast-

8)Zakotvěte dejte ji malou pozornost plyšáka na kliče něco co vás bude připominat když s ni nebudete a budete na ni ' srat'.


9) Na 3 rande ji klidně začnete pořádne svadět.. trošku ostřejší doteky pokud ji na očich vidite že se nebraní.. začnete ji líbat, svedte ji ošukejte ono je to jedno.. Až si užijete libaní nebo sex. Opakujte bod 7.

10) Do vztahu se dostanete až bude chtít ona.. nenavrhujte ji vztah vy ona se musí snažit o tuhle fazi bojovat.. vy ste meli na starosti svadení, placení kafe, sukaní a libaní tak at se snaží ona. Nedejte ji nic zadarmo.. Negujte ji, budte drzí a hraví a ukažte že se nebojíte ničeho a nikoho ;-)
A hlavně že se ji nebojíte ztratit ona musí mít pocit že vás může kdykoliv ztratit !


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama