Býk.měsíční horozkop

19. února 2012 v 11:18 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Ačkoliv uplynulé měsíce nebyly nijak zvlášť dramatické, i tak jste museli překonat pár nepříjemností a snažit se o jejich neodkladné řešení. Únor pro vás bude šťastným měsícem, protože se začne konečně blýskat na lepší časy. Resty z minulosti zdárně dořešíte k obrazu svému a na co sáhnete, to se vám bude dařit. Nezapomínejte na to a s klidem se vrhněte i do nových projektů. Úspěch máte zaručen!
Láska a přátelství
Porušením slibu, který jste dali nejlepšímu příteli, si přivodíte zcela zbytečnou hádku. Naštěstí přestane v polovině měsíce trucovat a vše vám odpustí. Pro vás to bude velkým ponaučením do budoucna.
Peníze a práce
Úkol, kterým vás pověří šéf, se na první pohled bude zdát jako neřešitelný. Když ho nehodíte vzteky do šuplíku a začnete nad ním přemýšlet, na řešení určitě přijdete. Přinese vám to mimořádné odměny.
Rodina a vztahy
Je na čase upevnit vztahy. Rodina je zdrchaná z neustálého štěkání mezi ploty. Upečte něco dobrého, kupte kvalitní kávu, pokliďte a pozvěte souseda na kus řeči. Nakonec zjistíte, že si rozumíte.
Zdraví a kondice
Sportem k trvalé invaliditě. Tímto se řídíte. Kila navíc vás už začnou tížit, tak se rozhodnete udělat něco pro své tělo. Všechny začátky jsou těžké, ale vytrvejte, výsledky se zanedlouho dostaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama