Blíženci-horozkop na měsíc

19. února 2012 v 11:20 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

První polovinu měsíce se zanoříte do své práce a nic jiného pro vás nebude existovat. Ačkoliv tím dořešíte pár restů a naděláte si něco pro strýčka příhodu, nejbližší nebudou k vaší vytíženosti zcela benevolentní. To se však otočí koncem měsíce, jelikož se s klidnou hlavou budete moci věnovat vztahům, jež jste zameškali. Dařit se vám bude zejména v oblasti lásky, erotiky a vzájemné komunikace.
Láska a přátelství
V lásce se vám začne dařit až tehdy, když si uvědomíte, že jí musíte věnovat i nějaký ten čas. Teprve pak můžete začít s něžnými zamilovanými slůvky a rozverným sexem. Protějšek jistě nebude otálet.
Peníze a práce
Díry v rozpočtu vám napáchaly trochu neplechy, ale vy víte, jak tyto mezery zacelit. Nejvíce ušetříte na potravinách, za které labužnicky utrácíte. Alkohol a cigarety vaší peněžence také nesvědčí.
Rodina a vztahy
Chováte se trochu drze a to provokuje vaše okolí. Nedivte se proto, že na vás pohlíží se značnou opatrností. Bojí se, aby nedošlo ke zbytečným rozepřím. Naštěstí je to prozatím jen přechodný stav.
Zdraví a kondice
Prospěje vám, když se budete cítit dobře ve svém příbytku. Vymalujte, kupte nějaké dekorace na zeď, přestavte nábytek. Budete se cítit psychicky v pohodě a projeví se to i ve všech ostatních sférách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama