Beran -měsíční horoskop

19. února 2012 v 11:14 | Ladyadéll |  horoskopy.. pro každou stár

Horoskop na měsíc Únor

Únor bude šťastným měsícem zejména v oblasti vztahů, a to milostných, pracovních i přátelských. Z počátku měsíce se můžete připravit na menší konflikty a nedorozumění, proto dobře volte slova. Nepůjde však o nic dramatického, naopak, bude to zásadní podnět k tomu, že vztahy dostanou nový a lepší rozměr. Ve druhé polovině měsíce budete naprosto spokojení, jelikož vztahy budou skvěle fungovat.
Láska a přátelství
Jestli chcete svého miláčka něčím novým překvapit, zkuste to s erotickou pomůckou. Přinese to změnu a vztah to rázem oživí. S přáteli si užijete koncem měsíce spoustu legrace na neplánovaném večírku.
Peníze a práce
Nevrhejte se do žádných riskantních činů a nepůjčujte ani svému nejlepšímu příteli. Byla by to nenávratná investice. Chcete-li do něčeho peníze vložit, pak je vložte do kvalitních domácích spotřebičů.
Rodina a vztahy
Je na čase vyříkat si minulé křivdy. Po rozhovoru s blízkým z rodiny zjistíte, že vše je jinak, než se na první pohled zdálo. Celá záležitost byla naprosto zbytečná. Podáte si ruce a usmíříte se.
Zdraví a kondice
Můžete si dovolit trochu polevit. Drastické diety stejně vyšly z módy a vyčerpávajícím cvičením své tělo jenom huntujete. Chce to najít zlatý střed. Koncem měsíce vám někdo blízký poradí, jak na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama